Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
AKTUALNOŚCI
Kolejny sukces WILK SPORT TEAM - siatkówka plażowa

Bardzo młodzi siatkarze plażowi w kadrze Polski. Wilk Sport Team dla Michała Bryl i Bartłomieja Malec planuje treningi siły mięśniowej 

Sukces na Mistrzostwach Europy do lat 18 w znaczący sposób przyczynił się do tego, że Michał Bryl i Bartłomiej Malec w nadchodzącym sezonie będą mieli szansę reprezentować barwy naszego kraju na międzynarodowych imprezach. Powołanie tak młodych siatkarzy to ewenement na dużą skalę.
- Dla zawodników i dla naszego klubu to duże wyróżnienie - zapewnia Janusz Stańczuk, prezes Radomskiego Centrum Siatkarskiego, którego Bartłomiej Malec i Michał Bryl są wychowankami. Obecnie przebywają oni w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, specjalizujących się w szkoleniu siatkarek i siatkarzy plażowych.

Polski Związek Piłki Siatkowej docenił więc ciężką pracę, jaką już od kilku lat wykonują kilkunastoletni zawodnicy. Miniony rok był dla nich wyjątkowo udany - najpierw wywalczyli brązowe medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, by kilka tygodni później powtórzyć ten wynik, tyle że na Mistrzostwach Europy do lat 18, rozgrywanych w Wilnie. Powołanie tak młodych graczy do kadry to niewątpliwie ewenement na dużą skalę.

źródłow www.sportowefakty.pl

 WSTECZ  • Kamil Stoch dla którego WILK SPORT TEAM opracowuje trening siły mięśniowej zdobywa złoto Olimpijskie!!!
  • WILK SPORT TEAM wspólnie z Kadrą Włoską Skoki Narciarskie
  • Medal dla Polskiej Drużyny Skoków Narciarski z udziałem WILK SPORT TEAM
  • Efektowny nokaut Tybury na gali UFC Fight Night 92 w Salt Lake City