Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
AKTUALNOŚCI
Kantor i Łosiak dla których WILK SPORT TEAM planuje trening siły mięśniowej wicemistrzami Europy - siatkówka plażowa

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak wywalczyli srebrne medale na mistrzostwach Europy do lat 23, które zakończyły się dziś w Assen. Polacy w finale przegrali drugi raz w tym turnieju z ukraińskim duetem Popov/Samoday.

W spotkaniu półfinałowym Niemcy nie oddali łatwo spotkania i momentami sprawiali naszym siatkarzom sporo problemów. Ci jednak potwierdzili, że słabsze momenty w tym turnieju mają już za sobą i mądrze dogrywali każdego z dwóch setów. Od początku wiadomo było, że łatwo nie będzie. Niemcy - turniejowa dwójka - do Assen przyjechali wywalczyć złote medale, więc tym bardziej bój w tym pojedynku był zacięty. Okresy dobrej gry niemieckich siatkarzy nie trwały długo, w całym meczu większość czasu trwała wyrównana walka. Piotr Kantor i Bartosz Łosiak szalę zwycięstwa przechylili na swoją korzyść dzięki konsekwencji i skupieniu, tego z kolei brakowało po niemieckiej stronie siatki.

W finale naszych plażowiczów czeka kolejne ciężkie spotkanie, a Polacy przy okazji będą mogli zrewanżować się za porażkę w trzeciej rundzie. Ich rywalami będą bowiem Ukraińcy Popov/Samoday, którzy radzą sobie w całych mistrzostwach nadspodziewanie dobrze.

Dollinger, A./Schröder GER [2]  - Kantor/Łosiak POL [3] 0:2
(18:21, 19:21)

źródło www.siatka.org

 WSTECZ  • Kamil Stoch dla którego WILK SPORT TEAM opracowuje trening siły mięśniowej zdobywa złoto Olimpijskie!!!
  • WILK SPORT TEAM wspólnie z Kadrą Włoską Skoki Narciarskie
  • Medal dla Polskiej Drużyny Skoków Narciarski z udziałem WILK SPORT TEAM
  • Efektowny nokaut Tybury na gali UFC Fight Night 92 w Salt Lake City