Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
AKTUALNOŚCI
PŚ w Engelbergu: Loitzl najlepszy w kwalifikacjach, Murańka drugi! Wszyscy Polacy zakwalifikowani

WILK SPORT TEAM opracowuje trening siły mięsniowej dla Polskich skoczków narciarskich

Austriak uzyskał 138 m i z notą 145,4 pkt wyprzedziła naszego zawodnika Klemensa Murańkę. Polski skoczek wylądował na 134,5 m (144,6 pkt). Jako trzeci kwalifikacje ukończył Thomas Diethart z Austrii, który oddal skok na 135 m (142,4 pkt).

W konkursie oprócz Murańki zobaczymy również Jana Ziobro, który był 15., Dawida Kubackiego, który zajął 27. miejsce. Kamil Stoch dzisiejszą serię kwalifikacyjną odpuścił po dobrych i dalekich skokach treningowych, jednak udział w sobotnim konkursie ma oczywiście zapewniony.

W kwalifikacjach skoki treningowe oddali natomiast Maciej Kot (123,5m) oraz Piotr Żyła (136m), którzy również znaleźli się w dziesiątce najlepszych zawodników klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, startujących w Engelbergu.

Z zawodników czołowej "10" PŚ, dobre rezultaty osiągali Schlierenzauer (135m) oraz Simon Ammann (134m) oraz Severin Freund (133,5m).

 WSTECZ  • Kamil Stoch dla którego WILK SPORT TEAM opracowuje trening siły mięśniowej zdobywa złoto Olimpijskie!!!
  • WILK SPORT TEAM wspólnie z Kadrą Włoską Skoki Narciarskie
  • Medal dla Polskiej Drużyny Skoków Narciarski z udziałem WILK SPORT TEAM
  • Efektowny nokaut Tybury na gali UFC Fight Night 92 w Salt Lake City