Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
AKTUALNOŚCI
Podwójna wygrana Kamila Stocha w Wilingen. WILK SPORT TEAM planuje trening siły dla Kamila Stocha oraz kadry narodowej

Tuż przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich Kamil Stoch wygrał drugi konkurs w Willingen! Po pierwszej serii prowadził Peter Prevc , ale w drugiej zepsuł swój skok i ostatecznie zajął trzecie miejsce. Oznacza to, że Polak znowu jest liderem Pucharu Świata.

Stoch oddał dwa perfekcyjne skoki - w pierwszej serii osiągnął 147 metrów, w drugiej wylądował dwa metry bliżej. Prevc po pierwszym skoku prowadził (0,9 pkt nad Polakiem), w drugiej skoczył tylko 132 metry i spadł na trzecie miejsce, za Severina Freunda. To 11. zwycięstwo w karierze nowego lidera Pucharu Świata. Stoch po konkursach w Willingen ma 13 punktów przewagi nad Słoweńcem.
Tuż przed igrzyskami formą imponuje także najstarszy w stawce Noriaki Kasai, który w Willingen zajął czwarte miejsce (141 i 135,5 metra).

Do drugiej serii zakwalifikowało się trzech Polaków. Ostatecznie Dawid Kubacki był 22. (po pierwszej serii zajmował świetne ósme miejsce), a Maciej Kot 16 (po pierwszym skoku 14.). W drugim konkursie w Willingen zawiódł Piotr Żyła, który zajął 32. miejsce i nie awansował do drugiej serii. 38. był Jan Ziobro, a 46. Stefan Hula. Pierwsze zawody w Soczi odbędą się już w najbliższą niedzielę (konkurs na skoczni normalnej). 15 lutego rozegrany zostanie konkurs na dużej skoczni, a dwa dni później zawody drużynoweWSTECZ  • Kamil Stoch dla którego WILK SPORT TEAM opracowuje trening siły mięśniowej zdobywa złoto Olimpijskie!!!
  • WILK SPORT TEAM wspólnie z Kadrą Włoską Skoki Narciarskie
  • Medal dla Polskiej Drużyny Skoków Narciarski z udziałem WILK SPORT TEAM
  • Efektowny nokaut Tybury na gali UFC Fight Night 92 w Salt Lake City