Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
AKTUALNOŚCI
dr Michał Wilk w gronie międzynarodowych ekspertów analizujących predyspozycje zapisane w DNA

Miło mi podzielić się z Państwem ważną dla mnie decyzją o rozpoczęciu długofalowej współpracy z DF Medica Polska ‒ partnerem konsorcjów naukowych oraz firmy DF Medica s.r.l.

Czuję się wyróżniony i zaszczycony możliwością dołączenia do międzynarodowego zespołu ekspertów, których celem są działania na rzecz diagnostyki, profilaktyki zdrowia oraz pogłębianie wiedzy każdego z nas o indywidualnych predyspozycjach organizmu  ̶  zapisanych w DNA. Współpraca tym cenniejsza że mam możliwość korzystać z wiedzy i doświadczenia tak wybitnych światowych naukowców jak m.in. profesor Giovanni Scapagnini.

Jako praktyk i teoretyk mam świadomość, że trening, który bazuje na informacjach zapisanych w DNA zawodnika ‒ to znak przyszłości i niewątpliwie przełom w planowaniu strategii aktywności fizycznej. Genetyka wkroczyła do świata sportu z jasno wytyczonym celem – służącym osiąganiu najlepszej formy.

Decyzja o podjęciu współpracy poprzedzona została intensywną wielomiesięczną pracą przygotowawczą, analiza obecnego stanu wiedzy, miesiącami analiz, nauki i pasji jaką niewątpliwie jest możliwość przełożenia wyniku DNA na trening każdego sportowca. Jestem jednym z pierwszych Polaków, którzy wykonali badania: Genodiet Completo i FitSport. Dzięki analizie DNA poznałem dużo lepiej swój organizm. Wiem czego on nie akceptuje, a co jest mu niezbędne, aby zachować zdrowie a przede wszystkim poprawić wynik sportowy. Dla formy sportowca ma to niebywałe znaczenie.

Wielu zawodników chce dzisiaj wykorzystywać innowacyjne narzędzia diagnostyczne do oceny predyspozycji własnego organizmu (przodują tu zwłaszcza skoczkowie), a badania: Genodiet Completo i Fit Sport spełniają te oczekiwania. W gronie moich podopiecznych mam  m.in. olimpijczyka z Soczi, który zbadał swoje DNA i przyznaję, że właśnie jego wynik bardzo mnie zaskoczył. Gdyby ten sportowiec sprawdził swoje geny w wieku 4 – 10 lat, to z pewnością wybrałby inną dyscyplinę  ̶  trafniej dobraną do indywidualnych predyspozycji i zwiększającą tym samym szansę na tytuły mistrzowskie.WSTECZ  • Kamil Stoch dla którego WILK SPORT TEAM opracowuje trening siły mięśniowej zdobywa złoto Olimpijskie!!!
  • WILK SPORT TEAM wspólnie z Kadrą Włoską Skoki Narciarskie
  • Medal dla Polskiej Drużyny Skoków Narciarski z udziałem WILK SPORT TEAM
  • Efektowny nokaut Tybury na gali UFC Fight Night 92 w Salt Lake City