Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
AKTUALNOŚCI
Medalista Olimpijski Damina Janikowski wspólnie z WILK SPORT TEAM

Damian Janikowski do debiutu w KSW będzie się przygotowywał w S4 Fight Club.

Przygotowanie siłowe będzie prowadział Michał Wilk.  

 

Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w zapasach rozpoczął treningi w warszawskim S4 Fight Club.

Janikowski pierwszą walkę dla Konfrontacji Sztuk Walki stoczy 27 maja na PGE Stadionie Narodowym. Nie ogłoszono jeszcze nazwiska jego rywala, ale wiemy, że Damian zawalczy w limicie wagowym kategorii średniej.

Informację o związaniu się popularnego zapaśnika z S4 Fight Club jako pierwszy przekazał Artur Mazur. Redaktor serwisu WP SportoweFakty potwierdził to w rozmowie z głównym trenerem klubu Piotrem Jeleniewskim, który wyjaśnił, na czym będzie polegać współpraca:


Damian już przeprowadził się do Warszawy i rozpoczął szeroko rozumiany cykl przygotowań do walki. Całość tego procesu odbędzie się w S4 Fight Club.

Skorzystamy z wypracowanego i sprawdzonego schematu. Za elementy stójkowe będzie odpowiadał Robert Złotkowski, za parter Kamil Umiński, siłą zajmie się dr Michał Wilk, a ja będę odpowiedzialny za scalenie tego całego procesu. Pierwsze zajęcia na basenie u trenera Stanisława Zawarskiego i kontrolne badania mamy już za sobą

Stołeczny S4 Fight Club cieszy się dobrą renomą. Właśnie tutaj trenują czołowi polscy zawodnicy jak Marcin Tybura, Daniel Omielańczuk czy Jan Błachowicz.

 

 

źródło

 

http://www.mmarocks.pl/damian-janikowski/damian-janikowski-debiutu-ksw-bedzie-sie-przygotowywal-s4-fight-clubWSTECZ  • Kamil Stoch dla którego WILK SPORT TEAM opracowuje trening siły mięśniowej zdobywa złoto Olimpijskie!!!
  • WILK SPORT TEAM wspólnie z Kadrą Włoską Skoki Narciarskie
  • Medal dla Polskiej Drużyny Skoków Narciarski z udziałem WILK SPORT TEAM
  • Efektowny nokaut Tybury na gali UFC Fight Night 92 w Salt Lake City